Marketo MA (3.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Role
ps: ونډه

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Users
ps: غړي

en: Activity
ps: چارندتیا

en: About
ps: په اړه
