Marketo MA (3.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Roles
ro: Roluri

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Events
ro: Evenimente

en: Role
ro: Rol

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: External
ro: Extern

en: Users
ro: Utilizatori

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: Date/Time
ro: Dată/Timp

en: Activity
ro: Activitate

en: About
ro: Despre

en: Client Id
ro: ID Client

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
