Marketo MA (3.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
