Marketo MA (3.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: User login
ta: பயனர் புதுபதிகை

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Display Name
ta: காட்சி பெயர்

en: Activity
ta: செயல்பாடு

en: About
ta: பற்றி
