Marketo MA (3.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Not found
et: Ei leitud

en: Roles
et: Rollid

en: Fields
et: Väljad

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: External
et: Väline

en: Users
et: Kasutajad

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Activity
et: Tegevus

en: About
et: Programmist

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid
