Marketo MA (3.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Fields
jv: Field

en: Role
jv: Parāgā

en: User login
jv: Login panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: About
jv: Ngenani
