Marketo MA (3.0.0-alpha4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
