Marketo MA (3.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Roles
sl: Vloge

en: User login
sl: Prijava

en: Users
sl: Uporabniki

en: About
sl: O modulu
