Marketo MA (3.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Roles
sq: Rolet

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Users
sq: Përdorues

en: About
sq: Informacione
