Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Events
eu: Gertaerak

en: Role
eu: Rol

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Date/Time
eu: Data/Ordua

en: Activity
eu: Aktibitate

en: About
eu: (r)i buruz

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
