Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Form ID
is: Kenni forms

en: ID
is: Kenni

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Fields
is: Svæði

en: Events
is: Viðburðir

en: Role
is: Hlutverk

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Users
is: Notendur

en: Date/Time
is: Dagsetning/Tími

en: About
is: Um
