Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Roles
nn: Roller

en: Fields
nn: Felt

en: Role
nn: Rolle

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Users
nn: Brukarar

en: Date/Time
nn: Dato/Klokkelsett
