Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Fields
sk: Polia

en: Events
sk: Udalosti

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Users
sk: Používatelia

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Activity
sk: Aktivita

en: About
sk: Informácie o

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
