Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Form ID
sr: ID форме

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: User login
sr: Пријављивање корисника
