Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی

en: ID
ur: شناخت
