Marketo MA (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Roles
ka: როლები

en: Fields
ka: ველები

en: Role
ka: როლი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: External
ka: გარე

en: Users
ka: მომხმარებლები
