Marketo MA (3.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: ID
az: İD

en: Roles
az: Rollar

en: Fields
az: Sahələr

en: Role
az: Rollar

en: User login
az: Loqin

en: External
az: Xarici

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: About
az: Haqqında
