Marketo MA (3.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Users
bg: Потребители
