Marketo MA (3.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: ID
hi: आईडी

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Roles
hi: भूमिका

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Role
hi: भूमिका

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: External
hi: बाहरी

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Display Name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: Date/Time
hi: तारीख/समय

en: Activity
hi: गतिविधि

en: About
hi: के बारे में
