Marketo MA (3.0.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: About
my: အကြောင်း
