Marketo MA (8.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้

en: Not found
th: ไม่พบ

en: External
th: ภายนอก

en: Date/Time
th: วัน / เวลา

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong
