Marketo MA (8.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Roles
lv: Lomas

en: Events
lv: Notikumi

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: External
lv: Ārējais

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: About
lv: Par
