Markit (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Created
ast: Fechu
