Markit (1.0.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Score
az: Hesab

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
