Markit (1.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Created
bg: Създадено
