Markit (1.0.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran
