Markit (1.0.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Created
es: Creado

en: Score
es: Puntuación

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Owner ID
es: ID de propietario

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
