Markit (1.0.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Mark
fr: Score

en: Machine name
fr: Nom système

en: Owner ID
fr: Identifiant (ID) de l'auteur

en: Target Entity Type
fr: Type d'entité cible

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
