Markit (1.0.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Created
gl: Creado

en: Score
gl: Puntuación

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema
