Markit (1.0.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Score
hr: Rezultat

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
