Markit (1.0.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Created
lv: Izveidots

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
