Markit (1.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
