Markit (1.0.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Name
nl: Naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Owner ID
nl: Eigenaar-ID

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
