Markit (1.0.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Created
da: Oprettet

en: Score
da: Karakter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Owner ID
da: Ejer ID
