Markit (1.0.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha
