Markit (1.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
