Markit (1.0.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Created
sv: Skapad

en: Score
sv: Poäng

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
