Markit (1.0.4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Score
af: Punt
