Markit (1.0.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Score
ar: الدرجة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
