Markit (1.0.4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita
