Markit (1.0.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena
