Markit (1.0.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana
