Markit (1.0.4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Machine name
ne: मशीन नाम
