Markit (1.0.4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Created
pt: Criado

en: Score
pt: Pontuação

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Owner ID
pt: ID do proprietário

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.
