Markit (1.0.4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Created
ro: Creat

en: Score
ro: Scor

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii
