Markit (1.0.4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Machine name
sl: Strojno ime
