Markit (1.0.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено
