Markit (1.0.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
