Markit (1.0.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Score
fa: امتیاز

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Owner ID
fa: شناسه‌ی صاحب
