Markit (1.0.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક
